Форум ФЖМК I FJMC Forum

Форум ФЖМК I FJMC Forum

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  CalendarCalendar  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Народни танци

Предишната тема Следващата тема Go down 

Играли ли сте някога няродни танци?
да
40%
 40% [ 2 ]
не
60%
 60% [ 3 ]
Общо гласове : 5

АвторСъобщение
Pchelica
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 106
Registration date : 27.09.2007

ПисанеЗаглавие: Народни танци   30/11/2007, 14:20

От другата седмица мисля най-после да започна да ходя на народни танци. Не знам как е при вас, но на мен ми кипва кръвта и краката ми започват да подскачат, когато чуя народна музика.
Пускам темата поради две причини: 1 - иска ми се да знам какво мислите вие за тези танци, танцувате ли и мислите ли някога да научите някое хоро (освен право SmileSmileSmile ) и 2 - Ако имате желание, можем да ходим заедно. Залата, в която се провеждат репетициите, е на 1 минута от факултета, така че предложението става неустоимо за тези, които биха проявили интерес.
bounce
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Мартина
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 4
Registration date : 23.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Народни танци   23/2/2008, 18:14

Много съм зле с народните танци, а винаги съм искала да се науча. Би било хубаво да ни е сред избираемите спортове,че това сега сложно може да се нарече избор. Аз лично избирах най-малко неприятното.
bloody_rose
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 3
Registration date : 04.07.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Народни танци   25/2/2008, 10:39

Pchelica, аз също от много време искам да се уча на народни танци Smile Там, където ще ходиш, кога си провеждат заниманията и колко се плаща?
Pchelica
начинаещ
начинаещ

ПисанеЗаглавие: Re: Народни танци   25/2/2008, 13:01

Аз в крайна сметка се оказах несериозна и не отидох. Иначе е много евтино - 10 лв на месец
bloody_rose
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 3
Registration date : 04.07.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Народни танци   25/2/2008, 17:50

уау !!! тва наистина е много евтино! къде точно се намира, как да се запиша да ходя? много съм се навила, ама не можех да си намеря къде така, че да ми е удобно Smile
п.с. засега поне си вярвам, че ще се окажа сериозна Very Happy
tommy
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Народни танци   26/2/2008, 17:38

и аз искам да науча хорца да тропкам, дайте повечко информация - къде е залата и кои дни има репетиции и за часовете
cheers cheers cheers
Petyo
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Народни танци   27/2/2008, 12:37

Здравейте! Става дума за ансамбъл Средец, репетициите са в културен дом Средец (бившият "Лиляна Димитрова" - до Първа английска гимназия на ул. Кракра) от 19:30 в понеделник и четвъртък. Ако дойдете да гледате някоя репетиция ще видите че е много готино и зареждащо, но пък не учим хора, ами танци за сцена. В които разбира се има включени елементи от различни хора де. Wink
Pchelica
начинаещ
начинаещ

ПисанеЗаглавие: Re: Народни танци   27/2/2008, 15:56

Накарах изворът да говори за вас... king
~Amor e Morte~
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 13
Registration date : 20.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Народни танци   10/3/2008, 23:03

Пчелице,прекрасно е,че си решила да се занимаваш с народни танци,едно голямо браво от мен! cheers Все пак сме българи и е срамота,че толкова много млади хора не знаят едно право хоро да изиграят! Сестра ми например танцува от години и вече е доста добре с тропкането,за разлика от мен. Razz Толкова време ме учи,ама,дявол да го вземе,въобще нищо не попивам и много ме е срам! Embarassed Иначе тя играе в читалище "Средец",а понякога имат и концерти в "Лиляна Димитрова",за което споменахте по-горе.Ако някой изяви желание мога да го взема с мен на Великденския концерт да погледа. Very Happy
Pchelica
начинаещ
начинаещ

ПисанеЗаглавие: Re: Народни танци   12/3/2008, 09:10

Срам ме хвана... Аз все пак не се записах, поради липса на всякакво време... Но до седми клас съм учела хореография в училище и много обичам не само да гледам, а и да взимам участие в танците Smile
ива 40
Гост

ПисанеЗаглавие: народни танци   20/1/2009, 21:51

курс по български народни танци в кв.борово тел.0887514915 йордан станимиров
Lira Gro
Гост

ПисанеЗаглавие: [b][u]Летни групи за деца и възрастни по народни танци[/[/b]   22/5/2009, 11:57

Лира Груп Денс Къмпани организира летни курсове за начинаещи любители по български народни танци и кубинска салса за периода 25 май - 30 август. През летните месеци школата организира и подготвителна група за деца. Лира Груп Денс Къмпани е уникална поли-денс школа по танци, където се преподават български народни танци, гръцки и сръбски народни танци, карибски танци - салса, меренге, бачата и спортни танци. В просторна зала с огледала до парка Заимов можете да танцувате любителски в нашите групи за начинаещи за деца и възрастни или професионално в групата за сценични изяви.
За година и половина Лира Груп Денс Къмпани става участник в редица латино ивенти и фолклорни фестивали в Куба октомври 2007г, Доминиканската република - май 2008г, Индия - ноември 2008г и България, а нейните танцьори - любимци на медиите и публиката от цял свят.
Повече информация за уроците на сайта на школата liragroup.eu и 0888503213, 0882281500.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Народни танци   

Народни танци
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1