Форум ФЖМК I FJMC Forum

Форум ФЖМК I FJMC Forum

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  CalendarCalendar  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Огромна молба

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Given
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 6
Registration date : 29.09.2007

ПисанеЗаглавие: Огромна молба   1/1/2008, 20:28

Здравейте и честита нова година на всички.

За жалост настроението ми в момента не е никак новогодишно тъй като съм изправен пред огромен проблем. Наложи ми се да прекарам псоледните 2 месеца в чужбина и логично не съм посещавал никакви учебни занятия в ФЖМК през това време. Може ли по някакъв начин да бъде спасена годината ако някое другарче даде да преснимам лекциите или съм се прецакал тотално? Моля да ми влезнете в положението, защото наистина съм отчаян?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
bvz
Admin
Admin

Брой мнения : 331
Registration date : 06.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Огромна молба   2/1/2008, 13:28

Ами в такива случаи се пишат специланост, курс... (не че като се поразрови човек няма да види, че си първи курс, де, ама все пак).
Иначе годината може да се бори за загубена ако изпуснеш септемврийската сесия. Сега единственият ти проблем е, че си пропуснал писането на курсови работи, които те освобождават от изпит и такива, които са условие за допускане до изпит Smile
В бощи линии - лоша работа, но все ще се намери някой, който пише хубаво, за да те спаси Smile
Успех!
Вижте профила на потребителя http://info-fjmc.blogspot.com
joruel
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 29
Registration date : 28.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Огромна молба   2/1/2008, 14:23

Екстра си, не се притеснявай! Снимай лекциите и се прави на ударен. Всичко може в нашия факултет Smile
Given
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 6
Registration date : 29.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Огромна молба   2/1/2008, 16:45

Думите Ви ме стоплят в този студен януарски ден. Smile Ианче съм журналистика 1-ви курс. Много ви благодаря за информацията и ще се постарая да не попадам отново в подобно положение.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Огромна молба   

Огромна молба
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1