Форум ФЖМК I FJMC Forum

Форум ФЖМК I FJMC Forum

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  CalendarCalendar  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Важно за ІІІ и ІV курс PR*

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
bvz
Admin
Admin

Брой мнения : 331
Registration date : 06.05.2007

ПисанеЗаглавие: Важно за ІІІ и ІV курс PR*   17/1/2008, 22:28

Всички от ІІІ и ІV курс PR би трябвало да имате СИД при Соня Алексиева. Защо, как, кога и по чия вина не са се сътояли часовете, не знам, пък и не ме интересува много. В най-лошия случай ще останете без оценка по един предмет.
За да не се стига дотам обаче С. Алексиева ще бъде на 19 януари (събота) от 14:00 ч. във ФЖМК и очаква по (поне) един представител от ІІІ и ІV курс да се свърже с нея тогава, за да ви даде теми за писмени задачи (курсови работи).

* Информацията е от доц. д-р Теодора Петрова, заместник-декан на ФЖМК по учебната и международната дейност
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://info-fjmc.blogspot.com
mrun-mrun
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 35
Registration date : 15.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Важно за ІІІ и ІV курс PR*   18/1/2008, 02:24

И кога, ако мога да попитам се появи тази госпожа и какъв предмет води? В началото на семестъра записахме някаква дисциплина свързана с туризма - това ли ще да е? И как така изниква в края на семестъра, а не намери време да се появи досега? Какво значи, да ни даде теми за курсова по предмет, за който дори не знаем, че съществува? Или просто това е поредното недомислие в този факултет?
Вижте профила на потребителя
Belvedere
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 9
Registration date : 08.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Важно за ІІІ и ІV курс PR*   18/1/2008, 21:35

Еми аз освен много поздрави да им пратя и на домакините от ФЖМК, друго не се сещам...

Какво, да не й се е паднал на г-жа Петрова от празничната баница късмет "през новата година занапред, прецаквай сичките наред"...

Аз друго няма да казвам, само една китайска поговорка ми идва на акъла: "Изпречили ти се на пътя мравояд, Удари го да не те е яд"

Както и да е, възмУтена съм и огОрчена, за вас не знам.
Belvedere
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 9
Registration date : 08.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Важно за ІІІ и ІV курс PR*   19/1/2008, 21:57

За тези, чийто имейли нямам, ще кажа, че днес се видяхме със Соня Алексиева и говорихме по въпроса. Оказа се, че и тя е в подобно на нашето положение и не е съгласна на безумния вариант да пишем курсови по дисциплина, която не сме учили. Предложението, което тя даде е през март месец да проведем ускорен курс от лекции (доколкото разбрах те са доста практически, с прожектиране на разни материали и т.н.) и след това да ни даде курсова работа. Разбира се, хубаво е да обсъдим тази опция заедно, така че следващия път като се съберем (предполагам на някой изпит) ще чакаме предложения по проблема.

Тоеа е мейла, който получих от нея:

Здравейте, Ина!

Благодаря Ви за мейла и за съдействието. Радвам се, успяхте да дойдете днес и лично се видяхме, за да уточнихме какво да предложите на колегите си. Съжалявам за ситуацията, в която и двете страни сме поставени, без имаме вина за това.

Очаквам след 30 януари да ми пишете какво е мнението на другите - кога и как се виждаме през март, за да имаме лекции, време за курсова работа и др.Бъдете сигурна, че ще направя всичко, което зависи от мен, за да решим този проблем.

Приятен уикенд!

Поздрави:
Соня Алексиева
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Важно за ІІІ и ІV курс PR*   

Важно за ІІІ и ІV курс PR*
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1