Форум ФЖМК I FJMC Forum

Форум ФЖМК I FJMC Forum

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  CalendarCalendar  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Социална психология

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Шепот
ФСС
ФСС

Брой мнения : 65
Registration date : 17.10.2007

ПисанеЗаглавие: Социална психология   2/2/2008, 11:48

Здравейте!
Доста съм закъсала, затова пиша. Embarassed Почнах да уча по сицоилна психология. Имам само 4-5 лекции, защото *понеже съм много разумна и смислена* на толкова отидох. Взех от едн колежка лекции, но са доста нахвърляни и са по-скоро бележки без обяснения и не мога да науча много оттам. Друга колежка ми изброи няколко учебника, но ми каза, че според професора нямало да ни помогнат особено. Курсова работа не съм взимала, защото разбрах късно, а и тогава не отидох да се примоля, когато видях темите на колегите си.
С две думи - закъсала съм го. Нз защо с еотнасях малко несериозно досега към този предмет, това ми излиза вмомента през носа (да, аз съм си виновна, знам си Sad).
Някой дали може да ми даде съвет откъде да уча и какво да правя? Някой от миналите изпита или от тези, които вмомента учат за него... Колегите, с които се свързах, още въобще не са се захванали...
Благодаря ви. Embarassed

Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Социална психология   2/2/2008, 13:59

Гледай сега. Ако имаш конспекта, ще ти дам учебниците на Сава Джонев и ще учиш темата по тема. 3 тома са тези, които ще ти свършат работа за изпита, по около 200-250 страници единия. Нещата са много по-подробно описани, отколкото в лекциите и ще се видиш в чудо, докато отсееш важното, но ако това ти е единствената възможност...
Съветвам те все пак да си намериш лекции, ще ти бъде по-лесно. Ако не намериш - пиши пак тук, ще ти дам томчетата да четеш по тях. Не съм сигурна, но мисля, че всички теми от конспекта би трябвало да ги има вътре.
Върнете се в началото Go down
mrun-mrun
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 35
Registration date : 15.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Социална психология   4/2/2008, 15:44

Зравей, колежке, веднага протягам ръка за помощ!
Аз съм ІІІ курс ВО и имам всички (така си мисля) лекции, които ти трябват. Предполагам, че Драганов не е сменил особено конспекта, така че мисля, че мога да ти бъда полезна.
Ако ти е удобно, аз ще съм на изпит утре във факулета и най-вероятно ще се мотая наоколо, докато си чакам реда. Ако имаш интерес, пиши ми лично и ще ти дам номера ми за връзка. Молбата ми е само да си снимаш нещата веднага на място, защото в началото съм писала в обща тетрадка, а не знам какво може да ми потрябва.
Относно изпита, не мога да ти кажа нищо конкретно, защото аз си пиша всички възможни курсови - по-лесно е и не се занимаваш да учиш по конспект. Препоръчвам ти за в бъдеще и ти да правиш така.
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Социална психология   Today at 23:15

Социална психология
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1