Форум ФЖМК I FJMC Forum

Форум ФЖМК I FJMC Forum

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  CalendarCalendar  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Изтегляне на изпити

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sebastian
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 5
Registration date : 16.02.2008

ПисанеЗаглавие: Изтегляне на изпити   19/2/2008, 15:54

ПИШЕТЕ В ПОДФУРУМА НА ФЖМК
ВЪВ ФОРУМА НА СУ "СВ. КЛ. ОХРИДСКИ"

Мисля да се пратя до Америката това лято, та ме интересува, как са настроени преподавателите относно изтеглянето на изпити за по-ранни дати за може да се замине началото на юли? Ако някой има опит да сподели. Изобщо, добре ли е след първи курс да се ходи според вас или да чакам да мине втори. Благодаря предварително bounce
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Pchelica
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 106
Registration date : 27.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Изтегляне на изпити   20/2/2008, 10:48

Мои колежки ходиха - нямаха проблеми.
mrun-mrun
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 35
Registration date : 15.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Изтегляне на изпити   25/2/2008, 21:37

Принципно, изтеглянето на изпити е забанено изобщо за университета и всичко, което се договаря с преподавателите е нелегално. Сега ще е още по-трудно, заради новия ректор, но не ти пречи да опиташ. Повечето преподаватели са разбрани и ако ги помолиш достатъчно рано (може и още сега да си правиш уговорките), много възможно е да ти се уреди въпроса.
Не съм сигурна на каква бригада мислиш да ходиш и да си я търсиш по това време - хорага се записаха още есента и сега не знам какво може да ти се предложи като алтернатива.
По мое мнение, след първи курс е най-добре, защото после нещата стават по-сериозни и не е много препоръчително да си пропускаш изпитите. В крайна сметка, всичко е въпрос на желание и лична мотивация. Успех!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Изтегляне на изпити   

Изтегляне на изпити
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1