Форум ФЖМК I FJMC Forum

Форум ФЖМК I FJMC Forum

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  CalendarCalendar  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Относно "Атлантик"

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
mrun-mrun
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 35
Registration date : 15.09.2007

ПисанеЗаглавие: Относно "Атлантик"   17/4/2008, 20:35

Понеже не съм съвсем наясно кого трябва да попитам и затова започвам от най-ниската инстанция - студентите, а дано и някой, който може да ми свърши работа, да види въпроса.
Интересувам се от помещението на кафенето пред факултета или вече бившия "Атлантик". Някой има ли информация, дали постройката е на факултета, общинска собственост ли е или частна? Или поне към кого мога да се обърна, за да получа такава информация?
Но да ви споделя на бързо. В момента работя в една много симпатична, малка сладкарничка, където си произвеждаме всичко сами (не аз персонално Very Happy ). Имам много приятели, които ни станаха фенове, след като черпих няколко пъти с наши продукти. Embarassed
Проблемът е, че в момента се помещаваме в Западен парк, като имаме и малко кафененце на метростанция Западен парк. Подхвърлих идеята на собственика за закрития "Атлантик" и определено му допадна. Ако идеята се осъществи, в бъдеще ще си имаме едно много приятно място, с качествени продукти на ниски цени и свободен интернет.
Очаквам съдействие под каквато и да било форма. Приемам всякаква реална и непотвърдена информация, клюки и слухове.
Благодаря предварително и обещавам да почерпя всички с шоколадови кюфтенца, които са правени по моя идея, ако ми помогнете!
Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
bvz
Admin
Admin

Брой мнения : 331
Registration date : 06.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Относно "Атлантик"   19/4/2008, 23:07

Ами да помогнем (заради кюфтенцата), ама единственото, което със сигурност знам е, че ФЖМК няма нищо общо с бившия вече "Атлантик", демек не получава пари от наем. Кой го отдава не знам.
Ако искаш да разбереш със сигурност нещо, най-добре говори с доц. Тотка Монова, тя ще ти обясни как стоят нещата Smile
И успех!
Вижте профила на потребителя http://info-fjmc.blogspot.com
Noel
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 29
Registration date : 15.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Относно "Атлантик"   26/5/2008, 09:48

Има ли някво развитие по случая? Neutral
Вижте профила на потребителя http://www.myspace.com/hustlerahh
Noel
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 29
Registration date : 15.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Относно "Атлантик"   23/10/2008, 18:36

Забравиха да го отворят тоя Атлантик, ей! Закъсняват вече с близо 10 месеца Laughing
Вижте профила на потребителя http://www.myspace.com/hustlerahh
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Относно "Атлантик"   

Относно "Атлантик"
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1