Форум ФЖМК I FJMC Forum

Форум ФЖМК I FJMC Forum

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  CalendarCalendar  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Тест по ТМК

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
bvz
Admin
Admin

Брой мнения : 331
Registration date : 06.05.2007

ПисанеЗаглавие: Тест по ТМК   6/5/2007, 22:53

Ей, хора, учите ли за теста в сряда?
Щото на мен нещо не ми върви четенето на книгата, та смятам основно утре да почета?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://info-fjmc.blogspot.com
Al-x4o
ФСС
ФСС

Брой мнения : 10
Registration date : 06.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Тест по ТМК   8/5/2007, 22:42

МААНИ. аЗ Я ПРОЧЕТОХ ЗА ПЪРВИ ПЪТ септември и беше горе-долу ИНТЕРЕСНО - http://azcheta.blogspot.com/2006/09/blog-post_28.html. Ама вторият продължи "само" 20 дни - ужас. Даже и сега нямам желание да я преглеждам, ама ще се наложи, като няма кой да чете през семестъра. За изпита чак ще я отворя и ще й е за последно май...
Вижте профила на потребителя http://www.alexanderkrastev.blogspot.com
elfer
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 4
Registration date : 31.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Тест по ТМК   31/5/2007, 13:23

Хъм, хъм! Така е, като не си съдействаме задочници и редовни и някои преподаватели като Светослав Терзиев, който умишлено или не, насажда вражда между нас... Та относно този изпит можех доста да ви помогна. Теста най-малкото го имах. Преди да ви дойде изпита и то. Нямаше да е честно спрямо преподавателя, но така или иначе щеше да ви се наложи да отворите книгата, за да направите втората част от изпита, който все още предстои. На теста дори и отговорите имам, поне тези, които смятам, че са верни. На нас той ни беше раздаден като помощен материал, който можем да използваме на изпита.
Не знам при вас как е, но при нас в деня на самия изпит, на който аз не се явих, типично за мен Smile - ще се видим юни, трябваше да ни се дадат два въпроса, като единия си готвим вкъщи, т.е. поне 4-ка си хванал. Вторият въпрос се пада в деня на изпита, дава се от преподавателя и се надяваш да не се припокрива с това, което си научил, с цел по-голям успех.
Доколкото разбрах от колежките си, проф. Петев ги е попитал за лични предпочитания към втория въпрос и са писали за спиралата на мълчанието на Ноймън. За огромно съжаление след изпита повечето колежки се хвалеха как са преписали, което е обезпокояващо - за Бога само заради лист хартия с високи оценки и целящи да запазят празнината в кратунките си ли са в този факултет ?! Така че тези, които разчитат на собствените си знания, ще се справят. Тези, които разчитат на помощни материали - също. За жалост само първите отчасти се запитват къде е справедливостта.
Ще се видим в уречения ден. Smile
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Тест по ТМК   

Тест по ТМК
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1