Форум ФЖМК I FJMC Forum

Форум ФЖМК I FJMC Forum

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  CalendarCalendar  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
bvz
Admin
Admin

Брой мнения : 331
Registration date : 06.05.2007

ПисанеЗаглавие: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   29/8/2007, 12:29

ПИШЕТЕ В ПОДФУРУМА НА ФЖМК
ВЪВ ФОРУМА НА СУ "СВ. КЛ. ОХРИДСКИ"

На сайта ИНФОРМАЦИОННО ТАБЛО има анкета "Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК?".
Тук обаче може освен да кажете "Да" или "Не" да споделите и защо.
Ако се съберат достатъчно смислени мнения, може резултатите от анкетата да бъдат представени официално и на администрацията във факултета, така че тя да подобри и оптимизира работата си със студентите.

Последната промяна е направена от bvz на 1/8/2009, 15:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://info-fjmc.blogspot.com
Deskata
Гост

ПисанеЗаглавие: NE!   4/9/2007, 12:42

az ako bqh dovolna, to trqbvashe da ne ucha v tozi fakultet! Estestveno, 4e ne sum dovolna!
Icheva - we need only one smile!!! lol! lol! lol!
Jan4eto
Гост

ПисанеЗаглавие: Da be...   19/9/2007, 13:26

Chestno hora, NE MOGA DA POVIARVAM che bi moglo da ima jiv student, koito da e DOVOLEN ot administrativnite uslugi vav FJMC!Ne e istina, tva zvuchi kato VIC!!!HAhahaaa, FJMC i administraciaaaaa.....hahahah...nene, samo kato se setia za Icheva i me hvashta nastinka:((((
SepulTeraHead
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 28
Registration date : 09.08.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   20/9/2007, 00:21

Ичева обикновено е справедлива в гнева си...

...ПАХАХХАХАХАХАХХ!!!!!!!!!!!!!1
Вижте профила на потребителя http://myspace.com/sepulterahead
си
Гост

ПисанеЗаглавие: администрация   22/9/2007, 21:42

Проблемът е пълната дезинформация, която цари. Казват ти едно, в интернет пише друго, или нищо не ти казват. После ти се карат, че разпитваш...ми то, ако пишеше, никой нямаше да пита.
+ това работното време е до 12.....
Инъче другото е главно и психологическия фактор и всичките митове, които се носят и когато се случи нещо, което малко да ги потвърждава, се преувеличва... и така.
bvz
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   22/9/2007, 21:49

Си, това ми беше идеята като питах - някой да каже защо.
Иначе съм напълно съгласен - липсва каквато ида е база данни с актуални процедури, няма събрани FAQs и т.н.
Така много хора питат едно и също нещо и на Ичева и писва по някое време да го повтаря и се ядосва. ОБщо взето и двете стрни страдат, вместо да се предприемат елементарни действия, като например да се съберат най-често задаваните въпроси, администрацията да напише отговори и те да се публикуват някъде из интеренет и на листчета пред вратата на канцелариите примерно.
И приемното време също е доста странно - във повечето факултети има приемно време и следобед Laughing , така че няма да е зле и във ФЖМК да се борим за нещо такова.
Belvedere
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 9
Registration date : 08.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   26/9/2007, 21:46

Ан тъй, и аз така мисля - ако щом се изнервят от "тъпите въпроси" които студентите задават, да вземата да ги напишат някъде тия "елемментарни отговори" и да се свърши тая мъка! Естествено, че не съм доволна от обслужването, при положение че ми се налага да си взимам почивен ден от работата за най-малката глупост, за която трябва да тичам от кабинет на кабинет. Първата година като трябваше да се записвам на спорт, преминах нещо като "мини сървайвър"- отначалото беше добре, защото обикалях от кабинет в кабинет, острашното обаче доиде на етапа с парковете..."Момиче, на Академик отидете", "Момиче, не на тоя Академик, друг имаме в Борисовата", "Момиче, ти хубаво си дошла, ама бележка носиш ли?" Е как да не изпуши човек???

Това за което мога да поздравя управата на СУ е новия паричен салон, с който е доста по-добре отколкото беше с 220 стая...Смях - Хиляди студенти се редят пред една врата!!! Пародия беше това, не организация!

Ако някой ден почнат и Интернет да ползват тия хора, цена няма да имат! Smile
Вижте профила на потребителя
Pchelica
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 106
Registration date : 27.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   27/9/2007, 10:31

Да ви кажа - на мен Ичева никога (да чукам на дърво) не ми е правила проблеми, дори напротив.
Иначе за това, че никога не ни информират коректно - напълно съ съгласна. Но пък ние се справяме и така.. tongue
bvz
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   27/9/2007, 21:54

Напълно съм съгласен с Belvedere, и мисля, че би било добре да ги има тези FAQs и в интернет, както някои Факултети вече са направили. Така човек ще знае какво, как и кога трябва да направи и няма да има нужда да ходи един път да пита какво трябва да нправи, още идин път, за да разбере какви документи са необходими и чак на третия път да успее.
Иначе с ИнспекторА и аз не съм имал проблеми, но това е, защото съм чел от други сайтове какво трябва да се направи предварително.
А за спортните бази, обещавам до няколко дни да кача инфо тук във форума.
~Amor e Morte~
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 13
Registration date : 20.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   20/11/2007, 22:27

Здравейте сладури и сладурки! Very Happy Това е първият ми пост в достопочтения ни форум и като гледам тук вече сте се заформили една много готина компания! cheers Темата за администрацията веднага ми привлече вниманието и бързам да отбележа,че според мен едва ли има човек от този факултет,на когото от предстоящата близка среща с уважаемата г-жа да не му се свива сърчицето!Нямам нищо против жената,сигурно е един мноого съвестен и отдаден на работата си човек,ама леле майко,как ме сърбят ръцете да извадя от гардероба старата си шапка и да почна от колежките да събирам на кой колкото му се откъсне от душата,та да пратим г-жата на едни интензивни курсове по обноски! bounce Има нужда!А пък опашките,извиващи се пред кабинета й за плащане на такси,заверки и бог знае още какво-това вече е върха на сладоледа! No Е,какво пък,в крайна сметка,ако всичко ни беше наред у Факултето щеше да е адска скука,нали? Razz
bvz
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   20/11/2007, 22:42

Изглежда аз съм сбъркан, или просто вече съм станал прекалено нахален, но не ми се свива сърцето преди да влезна при инспекторката. А ми се е случвало да го правя и в 15:30, което е доста извън приемното й време (това само със утрешните часове е голям абсурд и ние ще се борим и за следобедно приемно време, но за това ще разберете идната седмица). В случая с общуването е много важен подходът. Трябва да се усмихнеш, за да ти се усмихнат (е, не винаги се получава, но при мен действа).
За опашките - има ги навсякъде. Тези перд Ичева са съвсем нормални, ако ги сравняваме с тези пред канцеларията на Философски акултет. При заверките всичко зависи от организацията на курса. Възможно е удин да събере 50-60 книжки, да ги остави преди обедната почивка и следобеда да ги вземе подпечатани, или над ругия ден.
А иначе мога да кажа, че инсп. Ичева въобще не е най-сърдития и нацупен инспектор (това от опит го казвам).
~Amor e Morte~
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 13
Registration date : 20.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   22/11/2007, 00:04

Хммм,късметлия!Малко са щастливците,влезли при Г-жата след 12 и 30... Wink Сигурно имаш дооста чаровна усмивка! Smile Е,да,със сигурност пред Ичева не са най-страховитите опашки на света,но чакането с часове си е кофти работа и влизайки в стаята така би ме зарадвала поне една усмивка...ама де тоз късмет.Относно събирането на книжките си абсолютно прав,така става най-бързо,но ако знаеш колко е трудно да събереш книжките на групата,ако сте задочници!Общо взето така все се получава с нашата организация,че в крайна сметка всеки си я носи сам,виси отпред като грешен дявол и си го отнася съответно.Но,разбира се,за това вече сме си виновни ние!
Carax
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 113
Registration date : 11.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   22/11/2007, 00:20

А аз днес имах толкова приятен разговор с Ичева! Държа се изключително мило, беше отзивчива, даже се усмихна по едно време... явно просто трябва да знаеш как да подходиш. Все пак, и тя е човек (друг е въпросът, че студентите също са хора).
Досега съм имала проблем само веднъж с нея и то, трябва да призная, беше по моя вина.
Вижте профила на потребителя http://eli-finland.blogspot.com/
joruel
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 29
Registration date : 28.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   22/11/2007, 10:29

Явно й напомняш за нейната младост...

И мен ми се е усмихвала. Аз й напомнях за годините, в които е учила в...Ботевград...

Едит: Абе как се слагат смайлита ва?
Pchelica
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 106
Registration date : 27.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   22/11/2007, 10:32

И на мен винаги ми свършва цялата работа, за която отивам, а аз винаги съм и с твоите неща, така че нямам абсолютно от нищо да се оплача. Е, не ми е усмихвала, ама аз нямам нужда. Важни са ми подписът и печатът geek
Шепот
ФСС
ФСС

Брой мнения : 65
Registration date : 17.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   2/3/2008, 22:09

Една студентка задочно ми се оплака от Ичева, страхотни проблеми е имала хо записването си за второ класиране кандидатстване във ФЖМК (не е приета от първо), Ичева й крещяла и някакви истории. Не знам, аз съм я виждала само веднъж (като подпечатвах книжки), не ми направи никакъв проблем, но беше доста сопната и честно казано се притеснявам от момента, когато ще трябвада подавам молба за стипендия. Embarassed А дано не ми крещи.

начинаещ
начинаещ

Registration date : 15.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   3/3/2008, 00:31

Кво ви дреме дали ше ви крещи Ичева affraid
Вижте профила на потребителя http://www.myspace.com/hustlerahh
k_dee
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 8
Registration date : 21.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   15/3/2008, 12:30

Административното обслужване във ФЖМК (а и в целия Софийски университет) е на ниво някъде 1888г. Същото важи и за информираността. Парадоксално е, че именно във факултета по журналистика съществува такъв дефицит на информация. Аз съм първи курс и повечето неща които знам, съм ги научила от по-големите колеги. От ръководството никой нищо не ти казва, няма и към кого да зададеш въпросите си. Вежливостта и проявата на елементарно снизхождение към заблудениете първокурсници съвсем ги няма. А дано за в бъдеще това положение да се промени. А за Ичева - ще запазя красноречиво мълчание... No
Noel
начинаещ
начинаещ

Registration date : 15.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   15/3/2008, 14:19

Е, аз вече свикнах сам да си събирам информация...
Вижте профила на потребителя http://www.myspace.com/hustlerahh
bvz
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   22/4/2008, 16:05

И така, резултатите досега:
Гласували са 198 души (това е добре, защото може да представим резултатите пред ръководството без много да ни е срам, въпреки че това са еда 10% от студентите във Факултета), от тях:
56 или 28% са доволни от административното обслужване, а
142 (71%) не са доволни от административното обслужване.
Тук има и някои препоръки, които също са полезни и ценни, но трябват ощеSmile
Mисля, че ще успеем да направим нещо, дори и да е малко, но все пак ще е начало Smile
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК   

Доволни ли сте от aдминистративното обслужване във ФЖМК
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1