Форум ФЖМК I FJMC Forum

Форум ФЖМК I FJMC Forum

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  CalendarCalendar  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

"ВЕЛКОМ" дет' се вика...

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Belvedere
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 9
Registration date : 08.09.2007

ПисанеЗаглавие: "ВЕЛКОМ" дет' се вика...   8/9/2007, 22:51

Айде да ни е честит поредният обновен форум, колеги! Със здраве да си го ползваме и ако може по-за дълго... flower
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
bvz
Admin
Admin

Брой мнения : 331
Registration date : 06.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: "ВЕЛКОМ" дет' се вика...   12/9/2007, 13:57

Е, най-накрая и един пиар (PR) да влезне тука Laughing
А иначе форумът сигурно ще издържи по-дълго, все пак не е на сървър на СУ tongue
Вижте профила на потребителя http://info-fjmc.blogspot.com
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: "ВЕЛКОМ" дет' се вика...   18/9/2007, 15:56

То проблема е в хората, не в сървъра...
bvz
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: "ВЕЛКОМ" дет' се вика...   18/9/2007, 18:11

Проблемът винаги е в хората Smile
Pchelica
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 106
Registration date : 27.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: "ВЕЛКОМ" дет' се вика...   27/9/2007, 10:43

Ей ме на! Ще ударя едно рамо! pirat
bvz
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: "ВЕЛКОМ" дет' се вика...   28/9/2007, 10:55

Хайде!
Надявам се като добри "връзкари" и рекламисти, да успеете да популяризирате форума!
Pchelica
начинаещ
начинаещ

ПисанеЗаглавие: Re: "ВЕЛКОМ" дет' се вика...   28/9/2007, 11:15

Ми вече привлякох joruel - той сам ще разкаже Laughing
joruel
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 29
Registration date : 28.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: "ВЕЛКОМ" дет' се вика...   28/9/2007, 14:42

Здравейте!
Аз съм нов във този форум и много се вълнувам!
Казвам се Станислав... И имам брат.

Искате ли да ви изпея нещо?
Pchelica
начинаещ
начинаещ

ПисанеЗаглавие: Re: "ВЕЛКОМ" дет' се вика...   28/9/2007, 14:55

Дам, много искаме! Twisted Evil
mrun-mrun
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 35
Registration date : 15.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: "ВЕЛКОМ" дет' се вика...   29/9/2007, 21:26

Песен от репертоара на Ст. Хр. Христосков:
"Кукошките нападнаха бустаня,
изядоха на зелйето кочаня
и за Марина нищо не остана
нанана-нанана-нана....."[/img]
sun4o-f
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 18
Registration date : 02.10.2007

ПисанеЗаглавие: Здравейте! :)   2/10/2007, 19:07

Здравейте и от мен! Странно,че никой не ми е рекламирал форума ви. Отчаяно се опитвах да намеря такъв, в който да има активни хора от ФЖМК. Та да си разкажа "трогателната история", за да очаквам помощ. ( Може би бе по правилно заглавието на поста да е Зов за помощ???)
Та така: От преди седмица имам удоволствието да ви казвам колеги или поне пряко на някои от вас. По най-честен и почтен начин взех,че си подадох документите за преместване и ей ме на приеха ме от скромна детска учителка в студентската книжка написаха Пиар,ама задочно!Smile
Обачеееее сладката приказка стига до тук, че отидох и се записах на последния ден на очните ( обстоятелствата, които ме докараха до тази дата няма да опоменавам Smile)) не искам да плюя СУ ОТНОВО), Ичева ми каза, честито, каза,че имам изпити по редовното време месец ноемри...и ми каза лек денSad .А да пропуснах даде ми номер на моя колежка уж....който се оказа грешен... :-D. Въпроса, молбата и въобще зовът ми е свързан с дейни задочници от първи или втори курс да ми помогнат да поразбера за какво става въпрос. Единственото, което открих са някои от имейлите на преподаватели и мисля да им пиша. За съжаление и работя и доста тегаво е по техните приемни времена да отскачам, но май трябва да си отделя една седмица спешъл за тях.
И все пак ако има някой навитак да дава помощ да заповяда. Чакам заплата, та ще почерпя със шоколоадчета Smile)) (Всъщност с какво се черпите....???НЕщо по-специално ядете ли? Хайвер ала бала Smile))???
Давам и едно кю за всеки случай Smile)) - 295493414
Поздравчета....!!!
МартинкаWink
Вижте профила на потребителя http://martinavidolova.hi5.com
mrun-mrun
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 35
Registration date : 15.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: "ВЕЛКОМ" дет' се вика...   3/10/2007, 14:36

Първо: Добре дошла, колежке. Не знам как си го направила, но това да те прехвърлят при нас си е голямо постижение, става изключително трудно, да не кажа почти невъзможно.
Второ: Нищо чудно, че не си намерила никаква информация за нас - въпреки името му ФЖМК е покрит с плътна информационна мъгла. Добре, че се намират съвестни колеги, които отделят от личното си време да правят подобни форуми, защото любимия СУ малко нехае за такива неща.
Трето: На мен малко не ми стана ясно, като са те прехвърлили, сега първи курс ли си или си държала някакви приравнителни? И като си изпуснала задочната сесия, как точно ти каза Ичева, че ще се явяваш с редовните?
Да вметна още нещо - нашият факултет се отличава с изключително дружелюбни и готини хора, които няма да ти откажат помощ (вярно е, че има досадници и гадове, но те са много очебийни). Ако имаш възможност, посети лекциите поне през първата седмица, говори индивидуално с преподавателите, намери готини колеги, които да те снабдяват периодично с лекции и накрая се яви на редовната сесия с тях (да не забравиш, че най-вероятно ще ти трябва индивидуален протокол за всеки изпит). А ако много го закъсаш и ние "старите" ще помагаме, само да не забравиш шоколада.
sun4o-f
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 18
Registration date : 02.10.2007

ПисанеЗаглавие: :))))   3/10/2007, 18:28

Мерси за милия отговор. Радвам се,че не сте надути хрътки като в правния отдел отсреща и ще се възползвам от тези ви качества! Smile
Колега, объркала съм ви явно с въодушевеното си обяснение. Приета съм задочно принципно ще остана такаво докато не направя нещо по въпроса на края на тази година. Така че сесията ми е от 5 ноември. Другото което е... и на мен така ми казаха, да съм се чувствала поласкана,че въобще съм преместена ( Окей мога да си залепя някаква табелка начелото, така и така с доста хора се срещам на работа ... Very Happy)
Относно форума....мен лично ме обнадежди,че въобще има такъв. Smile)) И се радвам,че има такива активни сред вас. Най-отговорно предлагам услугите си. Не съм се занимавала с администрриране до сега, но работя с такива хорица, та...ако има проблем мога да ударя едно рамоо Wink Обичам да съм дейна в действията си и форумите са едно от тях. В предишната ми сладка специалност си бяхме направили отделен и въпреки,че се води малко като предателство ви пускам линка да вземете малко идейки Smile)) Вашия си го бива Smile)) ( не се мазня!!! )
Пример: www.pupche.mybb2.com
Пупче ми беше специалността. Бяхме задружен поток, поне видях какво е да си студент, защото сега малко трудно ще достигна до таквиз хора Smile))
Е мрън мрън мерси за инфото, при нужда ще пиша тук. Wink Имам и кю,както най нагло съм опоменала по-горе Wink
Поздравчета!
Вижте профила на потребителя http://martinavidolova.hi5.com
vilityyy
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 8
Registration date : 27.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: "ВЕЛКОМ" дет' се вика...   27/11/2007, 14:10

Аз съм втори курс ВО задочно. Ако имаш нужда от инфо, пиши на ЛС cat.
ajess
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 1
Registration date : 05.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: "ВЕЛКОМ" дет' се вика...   5/12/2007, 15:09

Колеги ще помоля ако някой е минавал с курсова работа при доц. Чакалов - теория на Общественото мнение, да даде едно рамо, пълна мъгла - проучване на обществено мнение, контент анализ, оптимизиране на стратеии, методи на изследване... Нас задочниците за нищо ни нямат, мернат се за няма и час, хвърлят някаква тема в стил "молекулярна физика" и си чупи глават после. Благодарна съм за всякакви сламки
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: "ВЕЛКОМ" дет' се вика...   7/12/2007, 11:48

Спокойно, не е само на задочниците тоя проблем.
Сега ше съобщя велика новина.
Фнимание:
*фанфари, барабени, туш ... квото се сетите*
Чакалов тази година отказа да чете лекции на редовните.
Ще завършваме курса му с курсови, които се уточняват на консултации с него.
Няма нужда да обяснявам колко ориентирани ще бъдем за тези курсови работи и за теоретичната им обосновка.

Няма и да си кривя душата. Причината проф. Чакалов да откаже да чете лекции е фактът, че в четвърти курс трудно се събират повече от 8 души за лекция, което не се покрива с изисквания от него минимален брой присъстващи. За себе си той е прав. Не виждам обаче защо трябва да се отнема правото да учат на онези 8-10 човека, които искат да го правят. В края на краищата това не е лично отношение, нито нов феномен - така е на всички лекции и то от години.

Малко се поотклоних.
Все тая, идеята ми беше, че всички търсим сламки за "Общественото мнение", ама май няма такива.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: "ВЕЛКОМ" дет' се вика...   

"ВЕЛКОМ" дет' се вика...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1