Форум ФЖМК I FJMC Forum

Форум ФЖМК I FJMC Forum

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  CalendarCalendar  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Първокурсниците 2007

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
ivo
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 24
Registration date : 14.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Първокурсниците 2007   27/12/2007, 17:54

А ако това е хумора във ФЖМК аз се прехвърлям във фармацевтиката...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Carax
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 113
Registration date : 11.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Първокурсниците 2007   27/12/2007, 18:22

... там са по-зле - познавам 4ма. Аз поне "лягам и ставам" с хора - там лягат и стават с растения.
Уотева.
Вижте профила на потребителя http://eli-finland.blogspot.com/
bvz
Admin
Admin

Брой мнения : 331
Registration date : 06.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Първокурсниците 2007   28/12/2007, 00:04

Б** м** му!
По празниците хората явно ги избива на безмислени мнения и съвсем в духа на Коледа зопочват да пълнят форума с мнения от по две думи или пък да се псуват културно продължително.
Проследявайки дискусията, ми става адски смешно. ivo не разбрах защо плаче само Laughing И оттам нататък - боза.
ivo, безчувствеността може би ти помага на сегашното работно място, но правейки си планове за "бъдещо професионално развитие" ще трябва да придобиеш все пак някакви чувства. Това е личното ми мнение - един добър журналист не може да е безчувствен, както и не може да е безпристрастен (освен в новините). Би трябвало да разбира всички и да не ги съди. Естествено има право да критикува, но аргументирано. В никакъв случай да не обижда.
За хумора "във ФЖМК" - няма толкова генерализиращо понятие. Всеки е със собственото си чувство за хумор, което трябва да се стараем да приемаме, за да живеем добре под покривчето на Факултета. Моето също не е разбираемо, освен може би за двама души, но досега не съм се самоубил заради това. Very Happy
Carax, чувството за тотална самирония и самоподигравка (пред други хора) май се придобива едва след третата сесия, ако е успешна или поне частично успешна (първокурснците ще видят тогава). Преди това всеки е прекалено горд да говори за себе си с ирония. Все пак "ние сме тук, защото сме минали през голяма цедка", "избрани сме измежду толкова много хора" и т.н. Ние престанахме вече да употребяваме тези глупави изрази и си признаваме (поне аз, де) как като по чудо сме тук, при това не по собствено (първо) желание Very Happy
За фармацевтичния - бягай, ivo, че то както е тръгнало ако не ни ремонтират западното крило, то ще се срути ще отнесе и фармацевтиците, но все още имаш време Very Happy
И след дългия ми, но за сметка на това безсмислен пост желая на тези, които все още не са си направили контролното по социология да прекарат няколко нощи с Гидънс. Това изживяване ще промени представата им за света напълно. И успех през януари (изисква се да изкарате минимум 85%, иначе няма да си говоря повече с вас cyclops )
Ай сега кажете нещо, де?

П.С. Като решите да се псувате - ми, влезте в чата най-отдолу и се псувайте в реално време, пък тука питайте за социологията и другите неща ... tongue

Вижте профила на потребителя http://info-fjmc.blogspot.com
Carax
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 113
Registration date : 11.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Първокурсниците 2007   28/12/2007, 10:17

Кефиш ме. Ама ти си знаеш, де.
Не съм се псувала с никого, не чети между редовете - там, поне аз, не съм написала нищо.
Впрочем, това че прекарваш нощите си с Гидънс ме учудва - имам чувството, че е някаква болест на растежа при тебе. Време ти е да го смениш с някой по-подходящ - на прима виста се сещам за Хабермас, Вебер, Тофлър (при все, че е лесен)... да продължавам ли? Smile
А иначе, по темата - тук е толкова умряло, че 5 излишни приказки НИКОГА не са излишни. Нали знаеш - нагоре, надолу - важното е да има развитие.
Вижте профила на потребителя http://eli-finland.blogspot.com/
ivo
начинаещ
начинаещ

ПисанеЗаглавие: Re: Първокурсниците 2007   29/12/2007, 11:59

Правилно. Важното е да има кръговрат в тоя живот. Боянчо ти вземи да се наспиш, че някакви псувания те гонят. А да не говоря, че от твоя пост разбрах само, че са те подгонили лудите... ама това го прехвърлям в графата "празнични".
bvz
Admin
Admin

Брой мнения : 331
Registration date : 06.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Първокурсниците 2007   2/1/2008, 13:37

Carax написа:
Не съм се псувала с никого
ivo написа:
някакви псувания те гонят

Ха, двойно отрицание Very Happy Аз изрично бях написал "културно", както и да е. Основната ми идея беше да използавте ЛС и Чат за подобни разговори Laughing
Набързо да ви отговоря - най-важното е винаги между редовете; знам, че Гидънс е лесен, но ме кефи, ще премина и на по-хард; много добре съм наспан, особено след тази кратка ваканция; лудите не са ме подгонили, кото ме видяха и побягнаха. What a Face

На първокурсниците им желая щастлива нова година. Да не бъде лесна, за да могат да пораснат поне малко, да се справят с пъвата си сесия, може и с вотарата Smile И дано с по-голямата част от тях се виждаме и следващата година Wink И да се готвите за вторник все пак...

Вижте профила на потребителя http://info-fjmc.blogspot.com
ivo
начинаещ
начинаещ

ПисанеЗаглавие: Re: Първокурсниците 2007   2/1/2008, 14:34

еми то и аз замалко да побегна като те видях Smile айде за много години, живи, здрави, пари, жени (мъже ако караш отляво) и най-важното... по-малко изпити през септември!
mimeto
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 1
Registration date : 19.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Първокурсниците 2007   19/12/2008, 11:23

колеги, имам една молба към вас. познавах се с един приятел от факултета, казва се сергей велев. не съм го виждал от доста време. някой знае ли какво стана с този човек? дали е завършил? дали работи нещо? благодаря ви предварително.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Първокурсниците 2007   

Първокурсниците 2007
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4