Форум ФЖМК I FJMC Forum

Форум ФЖМК I FJMC Forum

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  CalendarCalendar  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Среща на доц. Петрова със студентите от І курс

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
bvz
Admin
Admin

Брой мнения : 331
Registration date : 06.05.2007

ПисанеЗаглавие: Среща на доц. Петрова със студентите от І курс   23/10/2007, 20:14

ПИШЕТЕ В ПОДФУРУМА НА ФЖМК
ВЪВ ФОРУМА НА СУ "СВ. КЛ. ОХРИДСКИ"

На 25.10.2007 г. (четвъртък)
от 17:00ч. в зала 13
доц. д-р Теодора Петрова,
заместник-декан на ФЖМК
по учебната и международна дейност
ще се срещне със студентите от І курс на ФЖМК
и ще отговори на въпросите им.

Последната промяна е направена от bvz на 1/8/2009, 14:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://info-fjmc.blogspot.com
XLR8
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 99
Registration date : 16.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Среща на доц. Петрова със студентите от І курс   24/10/2007, 20:11

Тази информация е доста интересна. Не знам кой е успял да организира срещата, но искрено му благодаря!!! cheers
Най-сетне се прекъсна масовата практика на IGNORE спрямо І курс!!! Laughing Но пък според моята програма за журналистика І курс в тази същата 13-та зала от 16 до 18 ч. имаме упражнения... scratch К'во шъ съ пра'и - ни знам... lol!
Вижте профила на потребителя
phibi
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 14
Registration date : 29.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Среща на доц. Петрова със студентите от І курс   24/10/2007, 20:47

Как да не знаеш, няма да си изнасям упражнението, т.е. няма пак всички на мен да викат Laughing
За срещата... надявам се да ни е полезна. Пак ще сме легион в кутийка, но свикнахме, сигурно по навик ще и записваме... Razz
Вижте профила на потребителя http://hardtoforgetandimpossibl.hit.bg/index.html
XLR8
начинаещ
начинаещ

ПисанеЗаглавие: Re: Среща на доц. Петрова със студентите от І курс   24/10/2007, 20:50

А пък аз тъкмо се бях настроил за това упражнение да изхабя излишната си енергия под формата на надвикване на останалите, за да взема думата... До каквото се сведе и предишното упражнение, за съжаление. А пък ти както си болна, нямаше да ми бъдеш въобще никаква конкуренция... What a Face
phibi
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 14
Registration date : 29.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Среща на доц. Петрова със студентите от І курс   24/10/2007, 20:56

Жестоко се лъжеш, мили ми колега Laughing Специално си взех тапи за уши и конска доза лекарства за гласа geek Но... явно трябва да си насъбереш повече енергия и да ни смаеш другата седмица. Ако и тогава не ми откраднат времето за упражнение. Не искам да пропускам възможността да открия гласовите данни на колегите ни... отново Wink
Вижте профила на потребителя http://hardtoforgetandimpossibl.hit.bg/index.html
bvz
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Среща на доц. Петрова със студентите от І курс   25/10/2007, 20:59

Е, щях да го кажа и преди срещата, но сега го казвам без угризения - упражненията ви ще свършват по-рано.
-----------------------
Иначе за срещата, радвам се че все пак имаше хора, мисля, че беше ползотворна поне за вас, зададохте си въпросите, отговориха ви, пък дали разбрахте нещо, вие ще кажете. Иначе няма ignore към първи курс, просто вие още не сте се ориентирали кой да питате, пък и този някой като не го питате, не ви отговаря.
Ако искате още срещи, казвайте, както виждате преподавателите не хапят Smile
XLR8
начинаещ
начинаещ

ПисанеЗаглавие: Re: Среща на доц. Петрова със студентите от І курс   25/10/2007, 21:22

Мда, наистина за малобройната група присъстващи информацията беше и интересна, и полезна. А на тези, които не останаха (без тези, които си имат сериозни причини), мога само да им кажа едно: Хора, става въпрос за бъдещото ви образование. Ако наистина имате желание то да бъде ползотворно, може би ще е по-добре да пооставате на подобни импровизирани събрания.

P.S. Това не е кандидатура за отговорник на І курс Журналистика!!! Много държа да ме разберете правилно!!! Laughing
Шепот
ФСС
ФСС

Брой мнения : 65
Registration date : 17.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Среща на доц. Петрова със студентите от І курс   27/10/2007, 09:34

Дам, ето кога чак разбрах. :/ По дяволите. :/
Някой дали може да разкаже с две думи?

Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Среща на доц. Петрова със студентите от І курс   27/10/2007, 19:30

С две думи - цялата информация. И допълнението - която студентите от І курс искаха да получат. Ако имаш въпроси - ЛС или мейл Smile
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Среща на доц. Петрова със студентите от І курс   

Среща на доц. Петрова със студентите от І курс
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1