Форум ФЖМК I FJMC Forum

Форум ФЖМК I FJMC Forum

ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  CalendarCalendar  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Изпит по "Теория на международните отношения"

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
deni1902
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 3
Registration date : 05.11.2007

ПисанеЗаглавие: Изпит по "Теория на международните отношения"   13/11/2007, 22:38

Някой да има наблюдения върху изпита по "Теория на международните отношения" при проф. Пенка Караиванова? Дала ни е конспект от 33 въпроса, от които имаме на лекции само 8 pale Аз съм задочно, затова и часовете са ни много по-малко, следователно и материала, който ни е преподаван... Дали ще може да се мине при нея само с тези лекции и влияе ли по някакъв начин курсовата при нея? Както и дали е възможно да се препише Razz Ако имате някой от другите въпроси или ми отговорите, ще съм ви много благодарна Smile
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
bvz
Admin
Admin

Брой мнения : 331
Registration date : 06.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Изпит по "Теория на международните отношения"   13/11/2007, 22:41

Заглавието ти е за ТМК, пък питаш за международни отношения, странно!
Иначе аз съм редовно и нямам представа как е изпитът при проф. Караиванова, ние имахме при доц. Нейкова. Ако имаш време прочети някоя книга за межзународните отношения - примерно "Теории за международните отношения", само дето са два тома Smile
Съжалявам, че не мога да помогна поне със съвет Sad

Вижте профила на потребителя http://info-fjmc.blogspot.com
deni1902
начинаещ
начинаещ

Registration date : 05.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Изпит по "Теория на международните отношения"   13/11/2007, 23:00

Ми аз май все пак съм си написала "Теория на международните отношения" като заглавие... Нищо Smile Все пак ти благодаря за съвета Smile Smile Smile Надявам се и някой, който има повече информация да ми отговори... Smile
bvz
Admin
Admin

Брой мнения : 331
Registration date : 06.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Изпит по "Теория на международните отношения"   14/11/2007, 20:43

Всъщност аз го поправих, но няма значение.
Съжалявам, но нищо не занм за изпита при проф. Караиванова.
Само мога да ти кажа да се отнесеш със всичката възможна сериозност към този предмет. Smile

Вижте профила на потребителя http://info-fjmc.blogspot.com
Anacrusis
начинаещ
начинаещ

Registration date : 01.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Изпит по "Теория на международните отношения"   3/3/2010, 09:26

Макар че темата е стара,реших да пиша в нея с въпрос,относно същия изпит,но при Мария Нейкова. Имаме конспект с много интересни книги, но конкретно за изпита нямам представа кое ще се окаже най-подходящото четиво. Тук виждам,че се споменават двете томчета "Теории за международните отношения", но това е наистина обширна материя и не разбрах каква литература ще ни бъде от съществена полза на самия изпит. Може ли някой да ме ориентира по-конкретно, на каква подготовка да акцентирам за изпита?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Изпит по "Теория на международните отношения"   

Изпит по "Теория на международните отношения"
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1